Побутова техніка Суми

 Питання вибору побутової техніки ніколи не був простим тому зорієнтуватися у великій різноманітності марок, моделей, характеристик, розмірів, функцій і т.д. непідготовленій людині майже неможливо. Так склалася історично, що культура споживання побутової техніки в нашій країні сильно відстала від європейської і в цілому загальносвітової. Покупці часто не володіють або володіють вкрай мізерною або перекрученою інформацією про фірми виробники, торгові марки, чим успішно користуються вітчизняні продавці електроніки і побутової техніки, продаючи дешеву вигадану торгову марку видаючи її за «фірмову». Таку ситуацію можна пояснити з одного боку бажанням продавця заробити більше, а з іншого боку необізнаністю самих покупців і непереможною вірою нашого народу в «чудеса» на кшталт недорого і якісно, ​​безвідсотковий кредит... Тому згідно основного закону ринку: є попит - буде пропозиція. Наш сайтстворювався не як черговий інтернет магазин намагається здивувати Вас найнижчими цінами, акціями і т.д., а як помічник у виборі побутової техніки. Ми не розраховуємо догодити всім, ми працюємо тільки для людей мислячих, з активною життєвою позицією, тим хто не вірить рекламі, хто хоче всебічно поліпшити своє життя і максимально наблизитися до істини. На сторінках нашого сайту Ви знайдете інформацію про фірми-виробники, рекомендації по вибору і використанню побутової техніки, рецепти, інструкції і т.д.

У розділі Пропозиції дня ми представляємо кращі моделі сезону, які мають не тільки високі експлуатаційні характеристики, але і актуальну ціну. Ми навмисне не виставляємо на сайті весь асортимент, тому що він величезний і ми не хочемо щоб Ви витрачали надмірно багато часу на пошук, тому що ми готові допомогти Вам за схемою:

Ваші побажання - Наші пропозиції.

Для тих, хто бажає вибирати самостійно, ми завантажуємо на сайт оригінальні каталоги виробників. Всю техніку ми підбираємо для Вас індивідуально, попередньо з'ясувавши Ваші потреби і давши вичерпні відповіді на всі Ваші питання. Якщо ми не знаємо відповідь на якесь питання, обіцяємо для Вас в найкоротший час її знайти. Наш асортимент складається з усіх найменувань побутової техніки, але особливу увагу ми приділяємо таким домашнім помічникам як: витяжки, духові шафи, вбудовані варильні поверхні, посудомийні, пральні, сушильні машини, електроводонагрівачі, пароварки, блендери та іншої техніки для кухні, тобто тій техніці, яка по справжньому, а не надумано покращує наш побут, здоров'я і, вцілому, якість життя. Ми - комерційна організація, тому зацікавлені в прибутку, і не приховуємо цього, АЛЕ ми хочемо робити це максимально комфортно і чесно для Вас наших клієнтів, щоб у Вас було бажання залишатися нашими постійними клієнтами. Ми не обіцяємо "супер" низьких цін, знижок, акцій, О% кредитів і т.п.

Ми обіцяємо індивідуальний підхід, результатом якого буде якісна для Вас техніка від відомих виробників за адекватною для Вас ціною.

 У нашій компанії є своя філософія яку ми змогли висловити в слогані: "Побутова техніка для тих хто розуміє ...":

 - що результатом емоцій стає дія, а результатом думки - логічні висновки

 - чудес, у всякому разі, в економіці, не буває (наприклад, 0% кредит)

 - дешева рибка ...

 - радість від низької ціни триває набагато менше, ніж розчарування від поганої якості

 - завжди є «золота середина» і у кожного вона своя

 - поняття «хороша (й)» так само як і «якість» не має чітких обрисів

 - ціна 999,99 це не 900 грн., А 1000, а Вами намагаються дешево маніпулювати ... і це - неприємно!

 - якщо продавець в магазині говорить, що «це зроблено» в Німеччині / Італії / Іспанії, не полінуйтеся отримати докази у вигляді сертифікатів або інших дуже вагомих аргументів

 - два товари за ціною одного - це один з ціною двох !!! (Або "рибка вже протухла")

 - відгуки в інтернеті не завжди пишуть реальні покупці, але і спеціально навчені люди. Таким чином керують продажами, тобто вашими бажаннями

 - найкраще - ворог хорошого

 - все, що відбувається навколо Вас - нейтрально, а добре це, чи погано - залежить від Вашого ставлення до цього

 - останнє слово завжди залишається за Вами

 Щоб вибрати побутову техніку Вам необхідно зв'язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом або прийти до нас в магазин за адресою: м.Суми, вул. Набережна р. Стрілки, 22, універмаг "Міолан" 3-й поверх. магазин 220volt.sumy.ua

 Ви можете брати активну участь у розвитку сайту надсилаючи цікаві статті, новини, рецепти, рецепти, побажання і т.д. зі свого боку ми обіцяємо, що найбільш активні учасники будуть нагороджуватися цінними подарунками.

 Вдалого Вам вибору.

 

                                                                                                                                     Контакти

 Читати далі

Меню:

Категорії товарів:

Контакти:

Tel +38(066)980-48-03

E-mail: Lin_V@ukr.net

ICQ: 648 282 480

Skype:linichenko80Статистика:

На сайті: 1 відвідувач
Рекорд онлайн: 36
Сьогодні відвідувачів: 12
Сьогодні ботів: 9
Переглянуто сторінок: 44
Вчора відвідувачів: 22
За весь час відвідало: 1088
Та передивилось сторінок: 1079

Радіо:

Популярні новини:

Elica Elit Lux Grix (174 перегляди)
ELECTROLUX EEB 4233 POX (138 переглядів)
Пилозбірники в асортименті (133 перегляди)
Whirlpool AKP 458 NB (132 перегляди)
Bosch SPV43M10EU (126 переглядів)

Погода: